Bakırköy Masaj Salonu

Kalitenin  Mekanı: 0539 711 67 25

Bakırköy masaj salonları
Bakırköy Sauna Salonu.

Bakırköy sauna hizmeti bakırköy spa center olarak salonumuzda sauna buhar odası jakuzi il hizmet vermekteyiz bayan masörlerimiz ile masaj keyfi salonumuzda hepsi uygun fiyatları ile salonumuzda yer almaktadır.

Modern masaj ve sauna salonları istanbul avrupa yakası elit ve vip salonlarımızda lüks odalarda hizmet vermekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden istanbulun en iyi masaj ve spa centeri olarak baylara özel masaj hizmeti.

Bakırköy masaj salonu

Salonumuz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen sevgi hanımı arayınız istanbulun en iyi bayan masörleri ile beylere özel masaj hizmeti vermekteyiz modern ve kaliteli lüks odalarda masajın tadını bizimle yaşayın kaliteden ödün vermeden çalışan masaj salonumuzda hijyenik odalarda hizmet vermekteyiz salonumzu ve masörlerimiz bakırköy başta olmak üzere istanbul avrupa yakası en iyi masaj sauna salonuyuz.


 

Bakırköy Masaj Salonu Telefon Numaraları
   0539 711 67 25 - 0539 711 79 94 - 0537 388 68 83
 
0531 314 39 96 - 0534 970 40 55 - 0535 022 25 60

Masaj Salonumuz Yedigün  Sabah: 10:00 Gece: 24:00 `a Kadar Hizmet Vermekte.
 

Masaj Salonu

Bakırköy ist en iyi sauna ve masaj salonunda toplam 10 bayan masörler hizmet vermekte masaj ve sauna keyfini lux odalarınız vip hizmetle huzurlu bir şekilde tadabilirsiniz.

Kaliteden ödün vermeden çalışan masaj slaonumuz fiyatları gerekse lüks bakımından en iyi ve ideal masaj salonu olmaktadır.

Kaliteli bir masaj keyfi için salonumuza siz değerli müşterilerimiz bekliyoruz. Saygılarımızla bakırköy masaj salonu yasemin hanım.

 

Bakırköy Masaj Salonları

Sıcak Eklem kireçlenmeleri adale ve eklem ağrılarının azalmasında, sinir sistemi rahatsızlıklarında, hareket azlığından kaynaklanan sırt ve omuz ağrılarının giderilmesine yardımcı olak sıcak taş masajı uygulamasını bakırköyde masaj keyfiyle ağrılarınıza masaj tredavisi uygulamaktayız. yumuşak olarak uygulanan masjın doku romatizmalarında, stres kaynaklı sorunlar, stres, gerginliklerde sıcak taşların termal etkisi ile manipulasyonların etkilerinin birleştirilmesi ile uygulanan masaj tekniğidir detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayınız.


Bakırköy Masaj Salonu  |  Bakırköy SPA  |  Bakırköy Sauna  |  Bakırköy Havuz  Ataköy Masaj Salonu